HABERLER

VALFEN ENDÜSTRİYEL MÜHENDİSLİK DIŞ TİCARET A.Ş. olarak, devamlı olarak kendimizi yenilemek ve geliştirmek zorunda hissediyoruz. Bu sayfadan yapacağımız anlaşmaları, basında yer alan haberlerimizi devamlı olarak güncel şekilde siz değerli iş ortaklarımızla paylaşacağız.

 

 

Valfen-golf.jpg

Valfen Endüstriyel Urla Cup, urla golf sahasında tamamlandı. İki gün süren turnuvanın sonuçları; Erkekler kategorisinde Arjin Yalçınkaya, kadınlar kategorisinde Ece Aydıner... 

OnlineKatalog.jpg

Ocak 2020 itibariyle yeni online kataloğumuz çıkmıştır. PDF olarak indirebilir ve ilginizi çeken ürünlerimiz ile ilgili bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. 

Aralık 2019 itibariyle siz değerli iş ortaklarımıza daha iyi hizmet vermek amacıyla web sitemizi yeniledik. Tüm ürünlerimize ve sertifikalarımıza sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Kasım 2019 itibariyle sektörün önde gelen fuarlarından olan Maastrict technical yerimizi alıyoruz. Siz değerli dostlarımızı standımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız. 

VALFEN ENDÜSTRİYEL MUHENDİSLİK

DIŞ TİCARET A.Ş. olarak; üretim, bayilik ve distiribitörlüklerini yaptığı dünya ve Türkiye lideri markalarla, kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerine  hizmet  vermektedir.

phone icon.png
  • Youtube
  • Facebook
  • LinkedIn
  • İnstagram

Künye / Veri koruma

© 2019 Valfen Endüstriyel Mühendislik Dış Ticaret A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır. 

08:00 - 18:00